Public relations

Public relations w firmie

Rodzaje wizerunków organizacji

Wizerunek firmy

Strategia wizerunkowa jest zaplanowanym zespołem działań, których podstawowym celem jest osiągnięcie określonego postrzegania w zdefiniowanych grupach docelowych, przy wykorzystaniu wybranych narzędzi. Czerpiąc informacje z wizerunku zwykłego i lustrzanego, organizacja dąży do osiągnięcia wizerunku oczekiwanego.

Strategiczne cele wizerunkowe

Strategiczne cele wizerunkoweOgólne cele wizerunkowe służą zdefiniowaniu głównych kierunków działań podejmowanych przez organizację, które zmierzają do uzyskania pożądanego postrzegania przez wszystkie grupy docelowe. Powinno się formułować je w oparciu o strategię organizacji oraz w spójności z celami marketingowymi.

Znaczenie kształtowania wizerunku firmy

Tworzenie wizerunku firmyCelem promocji firmy jest upowszechnianie jej pozytywnego obrazu w otoczeniu – w świadomości klientów, dostawców, partnerów biznesowych, akcjonariuszy, banków i innych, aby pozyskać przychylne opinie wspierające prowadzone działania gospodarcze.

MARKETING CONSULTING & TRAINING PARTNER

Gration to wiedza i doświadczenie strategów, menedżerów produktów, copywriterów, grafików, projektantów www, specjalistów ds. marketingu, promocji i sprzedaży.
Efektem naszych starań są strategiczne i operacyjne rozwiązania marketingowe wspierające sprzedaż i utrzymanie przewagi konkurencyjnej naszych klientów.