Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych to promocja firmy, produktów lub usług w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonowanie jest niezbędne, aby witryna internetowa została zaindeksowana na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania w zależności od wyszukiwanych wyrażeń. Codziennie miliony klientów poszukują w Internecie informacji o produktach i usługach. Dzięki sprawnemu pozycjonowaniu część z nich może znaleźć Państwa stronę z interesującą ofertą.

Pozycjonowanie to czasem kilkaset systematycznie wykonywanych czynności (zabiegów) związanych z promocją strony internetowej. Zadania, które wykonają nasi specjaliści to m.in.:

  • Optymalizacja kodu strony internetowej ukierunkowana na roboty sieciowe i wyszukiwarki
  • Systematyczne promowanie strony w sieci przy pomocy linków ze stron partnerskich
  • Tworzenie artykułów o usługach firmy i umieszczanie ich w internecie
  • Optymalizacja treści witryny pod kątem promowanych słów kluczowych (tzw. SEO copywriting)
  • Trwałe pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach (m.in. Google, Yahoo)
  • Dobór słów kluczowych istotnych do osiągnięcia celów marketingowych
  • Modyfikacja/optymalizacja kodu istniejącej strony pod względem wydajności

Pozycjonowanie SEO SEM

Dodatkowo:

Zawsze oferujemy dopisanie adresu i niezbędnych informacji o firmie, produktach lub usługach do wielu portali branżowych, katalogów firm etc. według listy portali przygotowanej na potrzeby klienta - bez dodatkowych opłat.

Ponadto:

Treści strony internetowej wpływają na jej pozycję w wyszukiwarkach. W ramach SEO copywriting udoskonalamy treści istniejących stron www lub przygotowujemy je od podstaw, w celu uwzględnienia odpowiednich słów kluczowych i częstotliwości występowania w tekście, głównych odbiorców przekazu i ich potrzeb. Zwracamy również uwagę na długość tekstu. SEO copywriting to bardzo istotny element wspierający pozycjonowanie strony www w wyszukiwarkach. Teksty poza ciekawymi informacjami dla internautów muszą mieć wartościowe elementy istotne dla wyszukiwarek (m.in. odpowiednią ilość słów kluczowych w odpowiednim miejscu).